Jak zgarnąć topowego smartfona? Jest sposób :)

Nexus 4

Któż nie chciałby nowiutkiego Nexusa 4, który jest (udanym) dziełem Google’a i LG? 4 rdzenie, najnowsza wersja systemu na pokładzie (Jelly Bean), świetny wyświetlacz i niezły design. Okazuje się jest na to szansa. Wystarczy trochę wiedzy, sprytu i umiejętności kombinowania.

Ostatnio natknąłem się na ogłoszenie firmy WEBCON, która zorganizowała turniej inspirowany filmem „TRON” i potyczkami świetlnych motocykli (light cycles).

WEBCON_ARENA

Dla osób, które nie widziały filmu, klip z youtube’a:

Co trzeba zrobić? Wystarczy stworzyć sam algorytm ruchu dla swojego zawodnika w technologii .NET. Jest trochę z tym kombinowania, natomiast co sprytniejsi znajdą na pewno w internecie źródło inspiracji.

Według mnie pomysł fajny, dla ambitnych, ale znowu nie aż tak skomplikowany żeby trzeba było nad nim zarywać nocki. Ot, trochę kombinowania, kodzenia i tyle.

Gdyby ktoś chciał „ręcznie” przetestować jak wygląda rozgrywka, można to zrobić tutaj: http://www.guzer.com/games/fltron.php

Zapisy na konkurs dostępne są pod tym linkiem. Ja zamierzam spróbować. W końcu Nexus 4 piechotą nie chodzi, a poza tym można zgarnąć jeszcze Kindla PaperWhite (chyba nawet dwa). Mam nadzieję, że uda mi się stanąć w szranki z którymś z czytelników bloga :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.